BESTEL ONLINE OF BEL ONS: + 13929428415  
       Shenzhen Loop Circle Technology Co., Ltd
Kent u de NIJ Bulletproof-beoordeling?
Thuis » Nieuws » Gevallen » Kent u de NIJ Bulletproof-beoordeling?

Kent u de NIJ Bulletproof-beoordeling?

Aantal keren bekeken: 0     Auteur: Site-editor Publicatietijd: 10-06-2025 Herkomst: Locatie

Informeer

knop voor delen op Facebook
Twitter-deelknop
knop voor lijn delen
knop voor het delen van wechat
linkedin deelknop
knop voor het delen van Pinterest
WhatsApp-knop voor delen
knop voor het delen van kakao
knop voor het delen van snapchat
knop voor het delen van telegrammen
deel deze deelknop

Van Wikipedia, de gratis encyclopedie


        Prestatienormen voor kogelvrije vesten zijn lijsten die door nationale autoriteiten zijn opgesteld met vereisten voor een betrouwbare werking van bepantsering, waarin duidelijk wordt aangegeven wat het pantser wel en niet mag verslaan. Verschillende landen hebben verschillende normen, waaronder mogelijk bedreigingen die in andere landen niet aanwezig zijn.

Ballistische weerstand (vóór april 2024)



NIJ Standard-0101.06 had specifieke prestatienormen voor kogelwerende vesten die door wetshandhavers worden gebruikt. Deze beoordeelde vesten op de volgende schaal tegen penetratie en ook tegen bottraumabescherming (vervorming):


Bepantseringsniveau Bescherming

Niveau I

  • .22 LR

  • .380 ACS

Dit pantser zou beschermen tegen

  • 2,6 g (40 gr) .22 Long Rifle Lead Round Nose (LR LRN) kogels met een snelheid van 329 m / s (1080 ft / s ± 30 ft / s)

  • 6,2 g (95 gr) .380 ACP Full Metal Jacketed Round Nose (FMJ RN) kogels met een snelheid van 322 m/s (1055 ft/s ± 30 ft/s).

Het maakt geen deel meer uit van de standaard

Niveau IIA

  • 9×19mm

  • .40 S&W

  • .45 ACS

Nieuw pantser beschermt tegen:

  • 8 g (124 gr) 9 x 19 mm Parabellum Full Metal Jacketed Round Nose (FMJ RN) kogels met een snelheid van 373 m / s ± 9,1 m / s (1225 ft / s ± 30 ft / s)

  • 11,7 g (180 gr) .40 S&W Full Metal Jacketed (FMJ) kogels met een snelheid van 352 m/s ± 9,1 m/s (1155 ft/s ± 30 ft/s)

  • 14,9 g (230 g) .45 ACP Full Metal Jacketed (FMJ) kogels met een snelheid van 275 m/s ± 9,1 m/s (900 ft/s ± 30 ft/s).

Geconditioneerd pantser beschermt tegen

  • 8 g (124 g) 9 mm FMJ RN-kogels met een snelheid van 355 m/s ± 9,1 m/s (1165 ft/s ± 30 ft/s)

  • 11,7 g (180 gr) .40 S&W FMJ-kogels met een snelheid van 325 m/s ± 9,1 m/s (1065 ft/s ± 30 ft/s)

  • 14,9 g (230 g) .45 ACP Full Metal Jacketed (FMJ) kogels met een snelheid van 259 m/s ± 9,1 m/s (850 ft/s ± 30 ft/s).

Het biedt ook bescherming tegen de bedreigingen genoemd in [Type I]

Niveau II

  • 9mm +P

  • .357 Magnum

Nieuw pantser beschermt tegen

  • 8 g (124 g) 9 mm FMJ RN-kogels met een snelheid van 398 m/s ± 9,1 m/s (1305 ft/s ± 30 ft/s)

  • 10,2 g (158 g) .357 Magnum Jacketed Soft Point-kogels met een snelheid van 436 m/s ± 9,1 m/s (1430 ft/s ± 30 ft/s).

Geconditioneerd pantser beschermt tegen

  • 8 g (124 g) 9 mm FMJ RN-kogels met een snelheid van 379 m/s ± 9,1 m/s (1245 ft/s ± 30 ft/s)

  • 10,2 g (158 g) .357 Magnum Jacketed Soft Point-kogels met een snelheid van 408 m/s ± 9,1 m/s (1340 ft/s ± 30 ft/s).

Het biedt ook bescherming tegen de bedreigingen genoemd in [Typen I en IIA].

Niveau IIIA

  • .357 SIG

  • .44 Magnum

Nieuw pantser beschermt tegen

  • 8,1 g (125 gr) .357 SIG FMJ platte neus (FN) kogels met een snelheid van 448 m/s ± 9,1 m/s (1470 ft/s ± 30 ft/s)

  • 15,6 g (240 gr) .44 Magnum Semi Jacketed Hollow Point (SJHP) kogels met een snelheid van 436 m/s (1430 ft/s ± 30 ft/s).

Geconditioneerd pantser beschermt tegen

  • 8,1 g (125 gr) .357 SIG FMJ platte neus (FN) kogels met een snelheid van 430 m/s ± 9,1 m/s (1410 ft/s ± 30 ft/s)

  • 15,6 g (240 gr) .44 Magnum Semi Jacketed Hollow Point (SJHP) kogels met een snelheid van 408 m/s ± 9,1 m/s (1340 ft/s ± 30 ft/s).

Het biedt ook bescherming tegen de meeste bedreigingen met handvuurwapens, evenals de bedreigingen genoemd in [Typen I, IIA en II].

Niveau III

  • 7,62 x 51 mm NAVO M80

Geconditioneerd pantser beschermt tegen

  • 9,6 g (148 g) 7,62 x 51 mm NATO M80-kogelkogels met een snelheid van 847 m/s ± 9,1 m/s (2780 ft/s ± 30 ft/s).

Het biedt ook bescherming tegen de bedreigingen genoemd in [Typen I, IIA, II en IIIA].

Niveau IV

  • .30-06 Springfield M2

Geconditioneerd pantser beschermt tegen

  • 10,8 g (166 g) .30-06 Springfield M2 pantserdoordringende (AP) kogels met een snelheid van 878 m/s ± 9,1 m/s (2880 ft/s ± 30 ft/s).

Het biedt ook ten minste bescherming tegen enkele treffers tegen de bedreigingen genoemd in [Typen I, IIA, II, IIIA en III]

        'Speciale dreigingen' waren pantsers die bescherming bieden tegen specifieke projectielen. De NIJ-richtlijnen bevatten bijvoorbeeld geen specificatie voor bepantsering die M855-pantserdoordringende munitie kan tegenhouden. Als gevolg hiervan wezen sommige fabrikanten specifieke pantsers aan als 'Level III+' (een aanduiding die niet wordt erkend door de NIJ) om pantsers te specificeren die bescherming tot niveau III hadden en bescherming konden bieden tegen speciale bedreigingen zoals de M855, maar geen niveau IV-bescherming boden.


Ballistische weerstand (na april 2024)

        In april 2024 begon NIJ met testen met NIJ Standard-0101.07 in combinatie met NIJ Standard-0123.00. NIJ Standard-0101.07 schetst testprocedures, terwijl NIJ Standard-0123.00 ballistische beschermingsniveaus beschrijft. Deze normen hebben de NIJ Standaard-0101.06 volledig vervangen. HG is beoordeeld voor bedreigingen met vuurwapens en RF is beoordeeld voor bedreigingen met geweren.


De ballistische beschermingsniveaus beschreven in NIJ Standaard 0123.00 zijn als volgt:


Bepantseringsniveau Bescherming
NIJ HG1
  • 9 mm Luger

  • .357 Magnum

Dit pantser zou beschermen tegen:
  • 124 grain 9 mm Luger Full Metal Jacketed Round Nose (FMJ RN) met een snelheid van 1305 ft/s (398 m/s)

  • 158 grain .357 Magnum Jacketed Soft Point (JSP) met een snelheid van 1430 ft/s (436 m/s).

Dit komt grofweg overeen met het verouderde ballistische beschermingsniveau NIJ Level II.

NIJ HG2
  • 9 mm Luger

  • .44 Magnum

Dit pantser zou beschermen tegen:
  • 124 grain 9 mm Luger Full Metal Jacketed Round Nose (FMJ RN) met een snelheid van 1470 ft/s (448 m/s)

  • 240 grain .44 Magnum Jacketed Hollow Point (JHP) met een snelheid van 1430 ft/s (436 m/s).

Dit komt grofweg overeen met het verouderde ballistische beschermingsniveau NIJ Level IIIA.

NIJ RF1
  • 7,62 x 51 mm NAVO

  • 7,62 × 39 mm

  • 5,56 x 45 mm NAVO

Dit pantser zou beschermen tegen:
  • 147 (±3) grain 7,62x51mm NATO M80 Ball Full Metal Jacketed (FMJ) stalen mantel met een snelheid van 2780 ft/s (847 m/s)

  • 7,62x39 mm kogelmunitie met milde stalen kern (MSC) Type 56 uit fabriek 31 met een snelheid van 2400 ft / s (732 m / s)

  • 56 (±2) grain 5,56x45mm NATO M193 met een snelheid van 3250 ft/s (990 m/s).

Dit komt grofweg overeen met het verouderde ballistische beschermingsniveau NIJ Level III.

NIJRF2
  • 7,62 x 51 mm NAVO

  • 7,62 × 39 mm

  • 5,56 x 45 mm NAVO

Dit pantser zou beschermen tegen:
  • 147 (±3) grain 7,62x51mm NATO M80 Ball Full Metal Jacketed (FMJ) stalen mantel met een snelheid van 2780 ft/s (847 m/s)

  • 7,62x39 mm kogelmunitie met milde stalen kern (MSC) Type 56 uit fabriek 31 met een snelheid van 2400 ft / s (732 m / s)

  • 56 (±2) grain 5,56x45mm NATO M193 met een snelheid van 3250 ft/s (990 m/s).

  • 61,8 (± 1,5) grain 5,56x45 mm NATO M855 met een snelheid van 3115 ft/s (950 m/s).

Dit is identiek aan de ballistische bescherming die wordt geboden door NIJ RF1, met de toevoeging van 5,56x45 mm M855. Dit niveau heeft geen equivalent in de verouderde NIJ-standaard-0101.06.

NIJRF3
  • .30-06 Springfield

Dit pantser zou beschermen tegen:
  • 165,7 (± 7) grain .30-06 M2 Armor Piercing (AP) kogels met een snelheid van 2880 ft/s (878 m/s).

Dit komt grofweg overeen met het verouderde ballistische beschermingsniveau NIJ Level IV.

        NIJ-normen worden gebruikt voor wetshandhavingspantsers. Bepantsering die door het Amerikaanse leger wordt gebruikt, hoeft niet te worden getest volgens de NIJ-normen. Textielpantsers worden getest op zowel de penetratieweerstand door kogels als op de impactenergie die wordt overgedragen op de drager.



Vervorming van de achterkant


        Vervorming van de achterkant wordt in NIJ Standard-0101.07 gedefinieerd als 'de inkeping in het rugmateriaal veroorzaakt door een projectielinslag op het testitem tijdens het testen'.[10] Het wordt gemeten door middel van een schietpantser dat voor een ondersteunend materiaal is gemonteerd, meestal op olie gebaseerde boetseerklei. De klei wordt gebruikt bij een gecontroleerde temperatuur en vóór het testen gecontroleerd op impactvloei. Nadat het pantser met de testkogel is geraakt, wordt het vest uit de klei verwijderd en wordt de diepte van de inkeping in de klei gemeten.



Geconditioneerd pantser


        Sommige bepantsering die is getest onder NIJ Standard-0101.07 wordt vóór het testen geconditioneerd, wat betekent dat het is blootgesteld aan stressfactoren zoals onderdompeling, trillingen of schokken. Er is aangetoond dat deze stressfactoren in sommige gevallen de prestaties van bepaald pantsermateriaal verslechteren. De testrondesnelheid voor geconditioneerd pantser is dezelfde als die voor ongeconditioneerd pantser tijdens het testen, terwijl in de vorige standaard de snelheden zouden hebben gevarieerd. Onder NIJ Standard-0101.06 zou geconditioneerd niveau IIIA bijvoorbeeld zijn neergeschoten met een .44 Magnum-ronde met een snelheid van 408 m / s (1.340 ft / s), terwijl ongeconditioneerd niveau IIIA zou zijn neergeschoten met 436 m / s (1.430 ft / s). Onder NIJ Standard-0101.07 is de snelheid die wordt gebruikt voor het testen van geconditioneerde en ongeconditioneerde bepantsering hetzelfde. De procedures voor het conditioneren van pantsers worden beschreven in ASTM E3078 Standard Practice for Conditioning of Hard Armor Test Items.



        Over het algemeen wordt textielpantsermateriaal tijdelijk afgebroken als het nat is. Als gevolg hiervan vereisen de belangrijkste testnormen nat testen van textielpantser. Mechanismen voor dit prestatieverlies zijn niet bekend. Uit tests is niet gebleken dat neutraal water bij kamertemperatuur de prestaties van para-aramide of UHMWPE negatief beïnvloedt, maar zure, basische en sommige andere oplossingen kunnen de treksterkte van para-aramidevezels permanent verminderen.



        Van 2003 tot 2005 werd door de US-NIJ een groot onderzoek uitgevoerd naar de aantasting van het milieu door Zylon-bepantsering. Hieruit werd geconcludeerd dat water, langdurig gebruik en blootstelling aan temperatuur de treksterkte en de ballistische prestaties van PBO- of Zylon-vezels aanzienlijk beïnvloeden. Dit NIJ-onderzoek naar uit het veld teruggekeerde vesten toonde aan dat milieueffecten op Zylon onder standaard testomstandigheden resulteerden in ballistisch falen.



Steekweerstand


        De steekweerstandsnormen van de NIJ (Standaard–0115.00) definiëren drie beschermingsniveaus:



        Niveau 1-pantser is bescherming op een laag niveau, geschikt voor langdurig gebruik en is meestal verborgen. Dit pantser beschermt tegen steekdreigingen met een slagenergie van 24 ± 0,50 J (17,7 ± 0,36 ft·lbf). De overtestvoorwaarde voor dit niveau is 36 ± 0,60 J (26,6 ± 0,44 ft·lbf).



        Niveau 2-pantsering is bescherming van gemiddeld niveau, geschikt voor langdurig gebruik en kan zowel openlijk als verborgen zijn. Dit pantser beschermt tegen steekdreigingen met een slagenergie van 33 ± 0,60 J (24,3 ± 0,44 ft·lbf). De overtestvoorwaarde voor dit niveau is 50 ± 0,70 J (36,9 ± 0,51 ft·lbf).



        Niveau 3 is bescherming op hoog niveau, geschikt voor gebruik in situaties met een hoog risico en is meestal openlijk. Dit pantser beschermt tegen steekdreigingen met een slagenergie van 43 ± 0,60 J (31,7 ± 0,44 ft·lbf). De overtestvoorwaarde voor dit niveau is 65±0,80 J (47,9±0,59 ft·lbf).



        Voor alle drie de niveaus is de maximaal toegestane penetratie van messen of spijkers 7 mm (0,28 inch), waarbij deze limiet wordt bepaald door onderzoek waaruit blijkt dat inwendig letsel aan organen bij deze penetratiediepte uiterst onwaarschijnlijk zou zijn. De overtestconditie, die bedoeld is om een ​​voldoende veiligheidsmarge in het pantserontwerp te garanderen, maakt een maximale blad- of piekpenetratie van 20 mm (0,79 inch) mogelijk.



        De norm gaat niet rechtstreeks in op de weerstand tegen snijwonden, maar merkt in plaats daarvan op dat, aangezien steekdreigingen moeilijker te verslaan zijn, elk pantser dat een steekdreiging kan verslaan, ook een snijdreiging zal verslaan.


Lijst met inhoudsopgave

Gerelateerde producten

inhoud is leeg!

OVER ONS BEDRIJF

Shenzhen Loop Circle Technology Co., Ltd, met meer dan 15 jaar ervaring in de export en handel van persoonlijke veiligheidsproducten, is ons bedrijf een vertrouwde partner geworden voor klanten over de hele wereld. Onze producten worden verkocht in het Midden-Oosten, Zuid-Amerika, Noord-Amerika en Europa en hebben veel lof gekregen voor hun kwaliteit en prestaties.

SNELLE LINKS

PRODUCTEN

NEEM CONTACT MET ONS OP

  Tel: +86- 13929428415
  E-mail: tracy@glz.sinanet .com
  Toevoegen: 315 Tianhui Building, Youasong Road, Longhua District, Shenzhen, Guangdong, China
Neem vandaag nog contact op met Shenzhen Loop Circle om uw behoeften te bespreken met onze professionele verkoop
Copyright © 2026Shenzhen Loop Circle Technology Co., Ltd. Alle rechten voorbehouden.  Sitemap